Wzmacniacze GSM 900 MHz

Najczęściej spotykana i kupowana grupa wzmacniaczy służąca do wzmacniania podstawowego sygnału GSM. Standard GSM w którym transmisja mowy i danych może odbywać się w paśmie częstotliwości 880 – 960 MHz. Jest on najbardziej rozpowszechnionym standardem GSM na świecie. Obecnie używany jest we wszystkich państwach europejskich, w Azji (do wyjątków należą Japonia i Korea Południowa), Afryce, Australii i Oceanii oraz w niektórych krajach Ameryki Południowej (Brazylia, Gujana, Surinam i Wenezuela) i Środkowej.

Chcąc kupić Wzmacniacze GSM 900 MHz warto najpierw sprawdzić na jakiej powierzchni będziemy używali dany wzmacniacz. Najpopularniejsze są małe urządzenia do 100 m2 idealnie nadające się do mieszkań w bloku lub małych biur i tutaj świetnie sprawdzi się at-400 turbo. Jeśli jednak mamy domek jednorodzinny musimy wybrać troszkę większe urządzenie do 300 m2 np. talent 9102C, który jak najbardziej sprawdzi się w takich właśnie warunkach. Przy większych powierzchniach warto uwzględnić ich specyfikę specyfikę danego obiektu i rozłożenie w nich anten wewnętrznych tak aby urządzenia prawidłowo na nich działały.

Dostępne w naszej ofercie wzmacniacze GSM 900 MHz występują w zestawach z antenami kierunkowymi lub bez. Antenę kierunkową warto zakupić jeżeli położenie najbliższego nadajnika znajduje się w odległości powyżej 2-3 km natomiast jeżeli ta odległość jest mniejsza wystarczy nam antena dookólnej. Przy zastosowaniu anteny kierunkowej ważną rzeczą jest sprawdzenie położenia nadajnika i nakierowaniu anteny na niego.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *