Wzmacniacze GSM Cyfrowy Polsat

Cyfrowy Polsat jest przede wszystkim operatorem bazującym przede wszystkim na stacjach bazowych Plus GSM (jeśli chodzi o telefonie komórkową) co ułatwia wybór wzmacniacza gsm dla Cyfrowego Polsatu ponieważ większość sprzedawanych przez nas wzmacniaczy gsm jest w stanie znacząco poprawić zasięg telefonii komórkowej Cyfrowego Polsatu.

Cyfrowy Polsat dostarcza również internet LTE, czyli Long Term Evolution, jest obecnie najszybciej rozwijającą się technologią mobilną od czasów GSM. Aktualnie ponad 180 operatorów w 70 krajach inwestuje w tę technologię, a 17 sieci działa już komercyjnie. W przypadku LTE opóźnienie w przesyłaniu danych wynosi jedynie 10 ms, znacznie mniej niż w przypadku HSPA (100 ms), a nawet HSPA+ (50 ms). LTE potrafi obsłużyć też więcej użytkowników – do 200 aktywnych połączeń w każdej komórce 5 MHz. Sieć wykorzystywana przez Cyfrowy Polsat została uruchomiona pod koniec ubiegłego roku przez Mobyland we współpracy z CenterNet. Jest pierwszą na świecie siecią LTE, która pracuje w paśmie 1800 MHz.

Wybór wzmacniacza GSM dla Cyfrowego Polsatu przeznaczonego do poprawienia jakości sygnału internetu LTE zależy przede wszystkim od warunków panujących na danym obszarze oraz sprawdzenia jak daleko znajduje się najbliższa stacja bazowa (na mapach operatora) dlatego aby wybrać wzmacniacz przeznaczony dla LTE najlepiej skorzystać u nas z bezpłatnej konsultacji.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *