Obiekty wielkopowierzchniowe

Charakterystycznym elementem dla wzmacniaczy do obiektów wielkopowierzchniowych (powyżej 800 m2)  jest ich indywidualizm.

Projekt montażu takich wzmacniaczy musi poprzedzić szczegółowa analiza danego terenu od której zależy między innymi ilość anten wewnętrznych oraz ukierunkowanie anteny zewnętrznej. Sygnał GSM ma to do siebie że ciężko przechodzi przez ściany więc nawet na obiekcie niewielkim acz mających dużo pomieszczeń sensowne będzie użycie więcej niż jednej anteny wewnętrznej, dzięki którym jakość wzmocnienia sygnału będzie o wiele lepsza.

Ze względu na indywidualny charakter takich zleceń i dobry sprzęt jaki należy wykorzystać przy obsłudze takich obiektów koszt takich instalacji nie rzadko sięgnie kilku tysięcy złotych a najlepszymi urządzeniami na takie obiekty będą wzmacniacze Amplitek.

Wzmacniacze dopasowujemy indywidualnie dla każdego klienta, biorąc pod uwagę nawet najmniejszy szczegół, który ma wpływ na idealne dopasowanie wzmacniacza GSM do konkretnych potrzeb. Tak, by dobrze działał w lokalizacji w której na pewno się sprawdzi. Chcemy byś był w pełni zadowolony z zakupu, dlatego równie ważne są dla nas Twoje oczekiwania wobec urządzeń do wzmacniania sygnału GSM.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *