Wzmacniacz GSM Allegro

Jedną z dróg za pomocą, której można kupić wzmacniacz gsm jest oczywiście Allegro. Warto jednak zanim zdecydujemy się na kupno takiego wzmacniacza na allegro trochę się o nich dowiedzieć aby najwłaściwiej wybrać odpowiedni wzmacniacz na nasze możliwości i odpowiednio skomponowany względem naszych potrzeb.

Pierwszą rzeczą jaką należy się dowiedzieć kupując wzmacniacz GSM (Allegro) jest powierzchnia na której dany wzmacniacz będzie użytkowany. Najpopularniejsze wzmacniacze do 100 m 2 zupełnie wystarczą dla mieszkania w bloku lub na małe biuro. Popularny wzmacniacz w tej kategorii u nas to np. at-400 turbo. Na większe powierzchnie czyli np. do 300 m2 czyli na domek jednorodzinny lub większe biuro polecamy TE-91012C.

Kolejną rzeczną jaką warto się dowiedzieć jest odległość od najbliższego nadajnika sieci w której chcemy go używać. Od tego zależy czy będziemy potrzebowali anteny kierunkowej czy może wystarczy nam antena dookólna. Nie małe znaczenie ma również sieć, którą będzie używać. Popularny, uniwersalny wzmacniacz GSM, Allegro ma takich najwięcej w ofercie, nie zawsze sprawdzi się w przypadku sieci Play dla której jest specjalny wzmacniacz ze względu na stosowanie przez operatora częstotliwości UMTS 900.

Odpowiedzenie sobie na te pytania lub po prostu skonsultowanie wyboru z ekspertami pozwoli uniknąć rozczarowania spowodowanego nie właściwym wyborem a co za tym idzie nie właściwym działaniem wzmacniacza. Kupno nieodpowiedniego wzmacniacza może nie tylko spowodować jego nie właściwe działanie ale również spowodować zakłócenia, a to z kolei może ściągnąć na nas odpowiednie służby państwowe i pociągnięcie nas do odpowiedzialności karnej.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *