Wzmacniacz na 300 m2 do sieci Play

Działalność sieci Play w Polsce opiera się o wykorzystanie przede wszystkim częstotliwości UMTS 900. Właściciele domków jednorodzinnych i właściciele biur mają często problemy z dopasowaniem odpowiedniego wzmacniacza dla tej częstotliwości.

Dedykowanym wzmacniaczem na 300 m2 do sieci Play jest przede wszystkim Talent 9102E, który został stworzony z myślą o częstotliwości UMTS 900. Nie oznacza to jednak iż nie sprawdzi się w przypadku tej sieci wzmacniacz np. st-900a ponieważ sieć Play wykonuje swoje usługi za pośrednictwem nadajników innych operatorów np. Plus.

Gdy już zdecydujemy się na zakup wzmacniacza powinniśmy zdecydować jaka antena będzie najlepsza. Do wyboru mamy dwie: anteną prętową magnetyczną lub kierunkową. Więcej o zaletach poszczególnych anten można przeczytać w artykule na ten temat w poradach. . Ważnym czynnikiem, który decyduje którą antenę wybrać należy jest odległość od najbliższego nadajnika w tym przypadku sieci Play. Jeśli nadajnik jest położony w odległości do 2 km wystarczy antena prętowa magnetyczna, jeśli jest on jednak dalej zalecamy zakup anteny kierunkowej i wykierowanie tej anteny na najbliższy nadajnik.

Wzmacniacze dopasowujemy indywidualnie dla każdego klienta, biorąc pod uwagę nawet najmniejszy szczegół, który ma wpływ na idealne dopasowanie wzmacniacza GSM do konkretnych potrzeb. Tak, by dobrze działał w lokalizacji w której na pewno się sprawdzi. Chcemy byś był w pełni zadowolony z zakupu, dlatego równie ważne są dla nas Twoje oczekiwania wobec urządzeń do wzmacniania sygnału GSM.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *